GÜZEL HASLETLER EĞİTİM (GÜLHASEĞİTİM) DERNEĞİNİN AÇILIŞ DAVETİ

2023-08-16

Kıymetli Üyelerim ve Kıymetli dostlarım, dernek kiraları yüksek olduğu için kendi imkânlarımla yaptığım dernek bürosunun açılışına sizleri davet ediyorum. Açılışta içli çörek çay, dürüm ikramımız ve dernek yararına bilimum satışlar yapılacaktır. Açılışa gelecek olanların en geç 21 ağustosa kadar haber vermeleri rica olunur. Açılış tarihi 23 Ağustos, 2023 günü, saat 17:30 ve 20 00 arasında devam edecek, merasim saat 18:00 de gerçekleşecek tir. Adres gelecek olanların Whatsapp’ına gönderilecektir.

Derneğin Amacı: Toplumu madden ve manen kalkındırmak için, kurulduk. Akıl, ilim, bilim, inanç, değerlerinden ayrılmadan kişilik sağlık ve başarı konularında, ömür boyu eğitim seferberliği ile aile ve toplumda barış elçiliği yaparak, anlaşmazlıkların ve sorunların çözümüne, insanlar arası birlik-beraberlik, sevgi-saygının yerleşmesine, ülkemizin ve dünyamızın yaşanacak yer olmasına katkıda bulunmaktır.
Hedefimiz elimizdeki imkânları biriktirip değerlendirerek, en az iki dönüm arsa almak ve 3 alanda hizmet etmek için, projelerlerden yararlanarak yaptıracağımız binada 1- Toplumu madden ve manen kalkındırma eğitim seferberliği, 2- bağımlılıktan korunma & güzel alışkanlıklar kazandırma kurslarını resmi ve özel kurumlarda yaygınlaştırmak 3- yaşlılar için, konuk evi hizmeti vermektir.

Toplumun madden ve manen kalkınmasına katkı sağlayacak Eğitim Seferberliği konularımız: 1-Kişilik (İnanç, ahlak, aile ve çocuk eğitimi) 2-Sağlık (Koruyucu hekimlik, bağımlılık, tıbbın nebevi, spor) 3-Başarı (Zaman yönetimi, aile ve toplumda iletişim, güzel alışkanlıklar, mesleklerin püf noktası ve örnek kişiliklerin tanıtımı.)

Güzel hasletler Eğitim Dern. Başk. Raziye Ünal

E-posta: raziyeunal@msn.com
Tel: 0539 609 1627

Selam ve Saygılarımla